» » DÜĞÜN GÜNÜ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADIĞINDA...
Haber Bilgileri
  • Görüntülenme: 871
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 8-03-2013, 10:19
8-03-2013, 10:19

DÜĞÜN GÜNÜ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADIĞINDA...

Kategori: hakkımızda

Her şey o muhteşem teklifi almanızla başlayacak. ‘Benimle evlenir misin?’ Verilecek ‘evet’ cevabından sonra ise hayatınızda geriye dönüşü olmayan heyecanlı, süper eğlenceli ancak bir o kadar da stresli bir döneme gireceksiniz. Ya sonra? Gelinlik, mekan seçimi, ev hazırlıkları, davetiyeler, düğün tarihi, damatlık, düğün günü için kuaför ve makyöz ayarlamak, nikah şekerleri gibi bir çok konuda alınan kararlar, yapılan organizasyonlar zamanı…

Düğün günü gelip çattığında ise bütün bu uğraşların sonucu tek bir güne yayılarak size dönecek. Sabah kuaför ve makyaj, gelinlik, gelin arabası, gelin buketi, nikah, ve düğünde eğlence… Gün bittiğinde geriye yaşanmış, hayatınızda geçirdiğiniz en farklı günlerden biri kalacak.

İşte o günden sonra elinizde bütün bu yaşananları hatırlamak üzere kalacak olan gün boyunca yapılan çekimler. Gerildiğiniz, gülümsediğiniz, nasıl göründüğünüzü merak ettiğiniz, birbirinize aşkla baktığınız her an profesyonel bir elinden fotoğraf karelerine yansıdıysa ne ala… Düğün gününüz istediğiniz an elinizin altında olacak.
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.