» » HAKKIMIZDA
Haber Bilgileri
  • Görüntülenme: 834
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 8-03-2013, 09:42
8-03-2013, 09:42

HAKKIMIZDA

Kategori: hakkımızda

EKİPMANLARIMIZ: NİKON D300S 24 70 2,8 NİKON LENS
70 200 2,8 VR II LENS

KAMERALAR : SONY HD 1000
: JVC GY 200E PROFÖSYENEL KAMERA


Merhaba zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bizler en güzel gününüzde çarpıcı görüntüler yakalamak için anahtarın basit olduğuna inanıyoruz. Bu da siz değerli müşterilerimizi rahat hissettirmek ile mümkündür. Bunu da sizleri tanıyarak elde ediyoruz! Çiftlerin fotoğrafını çekmek bizim tutkumuz. Neşeli bir ortamda geçen çekimlerimizle en mutlu gününüze tanıklık edip, fotoğraflamak istiyoruz.

Yıllar geçtikçe bizler kendi stilimizi geliştirdik. Bu ışık ve kompozisyon temel bilgisine dayanıyor ise de müşteri beklentilerini aşan güzel fotoğraf oluşturmak zorunda oluşumuzu, tutkuyla aşılayarak başarıyı elde ediyoruz.

Çekimlerimizde amacımız kimi zaman arka planda gün batımı güneşi, masmavi suları, gökyüzünü, kimi zaman arsız çocuk gülümsemelerini yakalamak olsa da, çoğu zaman belgesel tadında evlilik töreninizi ve sonrasında yaşanan duygu patlamalarını ve mutlulukları fotoğraflamak önceliğimiz olmaktadır.

Bizler düğün fotoğrafları çekiminde ağırlıklı olarak İstanbul, TRABZON Beşikdüzü illerinde faaliyet göstermekteyiz. Diğer iller için lütfen minumum 30 gün öncesinden irtibata geçiniz.

Çekimlerimizin digitallerini de teslim ediyoruz! En mutlu gününüzün hatıralarını bir ömür boyu sizden ayırmıyoruz…

Evlilik töreninizden güzel görüntüler oluşturmak için sabırsızlanıyoruz… Heyecanlıyız!

Görüşmek ümidiyle. Mutluluklar dileriz.
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.